מי הרופא

הבורא יתברך  שברא את האדם בצורה כל כך מורכבת ונפלאה, בתוך עולם כל כך מגוון ומלא בחכמה ובכל טוב, דאג לברוא בו גם מערכת חיסון טבעית וכוחות שיקום וריפוי עצמיים מתחלואים ומזיקים שונים.  אם לא היה הדבר כך, העולם היה נחרב לפני הפריחה המשגשגת של תעשיית התרופות וכל שכן אחריה!!!

עלינו להבין באופן חד משמעי ובלתי משתמע לשתי פנים  שבריאותנו והבראתנו בידיינו בלבד.

על ידי אורח חיים בריא, הכולל תזונה טבעונית ברובה, פעילות גופנית, שינה מספקת, אויר צח, מים טהורים ונפש במצב חיובי ומאוזן  נוכל להאריך ימים ללא שום חולי ו/או להחלים מכל מחלה שהיא ללא שום תרופות.

והנה, אם מצאנו מישהו שהחלים מתרופות, דעו לכם שהחלים למרות התרופות ולא כתוצאה מהתרופות, שכן אין בתרופות שום כח חיים, והרי הריפוי רק מכח החיים הוא בא, אשר זו עובדה פשוטה שאין עליה עוררין.

הבעיה שלנו מתחילה בחוסר ידע ובידע כוזב, שמאלץ אותנו לקבל את דרכם ודעותיהם של מי שהורגלנו לכבד ולהעריץ, הלא המה הרופאים, שרבינו הרמב"ם הזהיר מאוד מללכת אליהם, אלא בצורך גדול שכבר כוחות הטבע איבדו את חיוניותם ופעולתם הטבעית להבריא את הגוף ללא שום עזר.

לסיכום: את הרופא כאדם עלינו לכבד כפי שמצווה אותנו התורה הקדושה, ובוודאי שישנם גם רופאים כשרים וטובים. אמנם, את הביטול אליהם ואת היוקרה שאנו נותנים להם, כמו אל כל תפקידים בכירים אחרים במערכת המשפט והממשל עלינו לקחת בערבון מוגבל ולברר היטב בשכלנו מול איזו איכות אנושית ומול איזו חכמה והשקפות אמיתיות אנו עומדים!?

  עלינו להבין שהגדולים באמת זה אנחנו, שמבקשים ללמוד ולחיות דרך אמיתית ופשוטה של בריאות נפשית, חיי חברה מתוקנת ומאוחדת וחיי רוח טהורים ושלמים.

הבחירה בבריאות היא בראש ובראשונה בחירה בדעת פנימית, מקורית, מבוררת ומתוקנת – כל העולם בעבר האחד ואברהם בעבר השני, שבזה חפץ ה' ועל זה אתה הקורא הנעים נקרא עברי.

העולם שלנו מעורבב טוב ברע, כפי שנאמר עליו ש"רובו רע ומיעוטו טוב והטוב שבו איננו ניכר". רוב העולם הולך בחושך הדעות הכוזבות, המביאות לכל הייסורים למיניהם  ויש מי שרוחשים יומם ולילה למלא את מוחנו ואת מח ילדיינו בהן, אמנם גם יש אמת פשוטה ונגישה להבריא את העולם ולהעלותו לגמר תיקונו.

מוזמנים לשתף

רוצה להצטרף לקהילה שלנו?

מעוניינים לקבל למייל תכנים וטיפים מעשירים בנושא בריאות הגוף והנפש? 

השאירו פרטים ונהיה בקשר

רוצה להצטרף לקהילה שלנו?

מעוניינים לקבל למייל תכנים וטיפים מעשירים בנושא בריאות הגוף והנפש? 

השאירו פרטים ונהיה בקשר