מטפל חרדי

מטפל חרדי

שלא כמו רוב העולם, אנו שומרי התורה והמצוות יודעים ומאמינים כי הרפואה האמיתית היא החיבור לה' יתברך ולחוכמה השלמה המקיימת ומנהיגה את המציאות הלוא היא תורתנו הקדושה.

האמת חייבת להיאמר. החוכמות השונות שבדורנו המתיימרות לרפא את הגוף ואת הנפש של האדם לוקות בחסרונות גדולים של הבנה ועומק במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב אף גורמות לנזקים גדולים מאוד.

מכיוון שכל פרטי המציאות ומאורעותיה מושרשים בחוכמה העליונה, חוכמת הבורא יתברך, הרי שאי אפשר לשער כי יש חוכמה אמיתית ושלמה שאפשר לסמוך עליה ואינה מושרשת ומסתמכת על החוכמה העליונה, והדברים פשוטים.

במרפאתנו, מרפאת 'ארץ החיים', אנו מטפלים במכלול תחומי החיים של האדם; בריאות הגוף, בריאות הנפש, הזוגיות וחינוך הילדים.

את הסמכותינו המקצועיות לטפל קיבלנו במהלך שמונה שנות לימוד במסגרות קדושות ללימודי רפואה וטיפול: במכללת אילמה ובמכון דעת ותבונה, שבראשם עומדים רבנים חשובים ביותר– הרב יובל הכהן אשרוב שליט"א והרב יצחק ערד שליט"א.

מעבר לידע ולכלים הטיפוליים שבאמצעותם אנו מטפלים והם מבוררים בכמה וכמה נפות ומבוססים על פנימיות התורה הקדושה, חוכמת חז"ל וגדרי ההלכה, גם הטיפול עצמו נעשה בהקפדה יתרה, הן על אתיקה מקצועית והן על ההלכות הדרושות, כמו הלכות צניעות, הלכות ייחוד וכו'.

כמו כן, בהיותי אדם חרדי בעצמי, הרי שקל לי להזדהות ולהבין את עולמם וצרכיהם של בני מגזרי ולהבין לעומק את התמודדויותיהם בתחומי החיים השונים.

בס"ד, זכינו בעשר השנים האחרונות לטפל בעשרות רבות של מקרים ולנחול הצלחות ניכרות שיצרו מהפך גדול בחיי המטופלים.

אנו מזמינים אותך לקום ולעשות שינוי שורשי ומהותי בחייך, לקבל את הכלים להתמודדות עם הקשיים בתחומי החיים השונים ולצמוח מהם למציאות חדשה ומתוקנת שתשפיע עליך ועל כל סביבתך.

אנו כאן בשבילכם, להעניק לכם סיוע אמיתי, מסור ומקצועי מעומק הלב והנשמה.

זה המקום להדגיש כי מרפאתנו פתוחה וזמינה גם למי שלפי תפיסתו אינו שומר תורה ומצוות או אינו מאמין בבורא העולם במידה זו או אחרת.אנו קשובים מאוד לאדם שמולנו ומטפלים בו לפי הכלים ומערכת המושגים המתאימים לו.

כל מטופל או מטופלת שיגיעו לטיפול, בכל גיל ובכל מצב, ירגישו שייכות, הזדהות,השקעה, מסירות ואכפתיות אמיתית למצבם ולעתידם.

בסיום תהליך הטיפול, המטופל ייצא לדרך חדשה עם חוכמה, תובנות, נחת, עומק וחוסן נפשי שלא הכיר ולא חווה לפניכן.

 

מוזמנים לשתף

רוצה להצטרף לקהילה שלנו?

מעוניינים לקבל למייל תכנים וטיפים מעשירים בנושא בריאות הגוף והנפש? 

השאירו פרטים ונהיה בקשר

רוצה להצטרף לקהילה שלנו?

מעוניינים לקבל למייל תכנים וטיפים מעשירים בנושא בריאות הגוף והנפש? 

השאירו פרטים ונהיה בקשר