מרכז 'דרכי חיים'

מרכז 'דרכי חיים'​

מרכז 'דרכי חיים' הינו מרכז לימודים ייחודי בארץ ובעולם להכשרת מטפלים, המשלב לימודי בריאות טבעית, לימודי תורת הנפש (בשיטת CBT יהודי), אימון אישי, הורות וזוגיות במקום אחד!

תוכן הלימודים במרכז 'דרכי חיים' מבוסס על החכמה העמוקה של פנימיות תורתנו הקדושה, בשילוב עם המדע והמחקרים העדכניים ביותר.

את מרכז 'דרכי חיים' הקמנו לאחר 14 שנות ניסיון טיפולי בתחלואי הגוף, הנפש והתא המשפחתי. הניסיון הטיפולי וההתבוננות במציאות שמסביב, מלמדים שכמעט אין אדם שאינו זקוק לעזרה ולשדרוג באחד או בכמה מתחומי החיים שמרכז 'דרכי חיים' עוסק בו, ובדיוק לשם כך הקמנו אותו – לעזור לבני האדם לצאת ממצבי החולי והסבל שלהם אל עבר מציאות מלאת תענוג ומשמעות.

מגמתם של הלימודים במרכז 'דרכי חיים' היא לדעת כיצד להוציא את האדם מעומק מצביו הבעייתיים ולהביא אותו אל עבר מציאות של בריאות, אושר, שגשוג וגילוי החיים מחדש פשוטו כמשמעו.

החיים האמיתיים מלאים כל טוב נפלא ביותר, אך בשביל לזכות בהם, צריך ללמוד כיצד לחיות!!!

מאחורי כל תחום בחיים, גוף נפש או משפחה, ישנה חכמה נפלאה – בכדי להצליח חייב את החכמה!

כל הבעיות של האדם נובעות מאי הכרת החכמה ומהתנהלות מתוך אמונות שגויות והרגלים לא טובים, כמו שכתב הרמב"ם (מו"נ ח"ג פי"ב): "הרעות הוא מה שיארע לאדם ממנו מפעולתו הוא עצמו, וזה הוא המצוי הרבה" עש"ה!

מרכז 'דרכי חיים' מגיש לפניכם חכמה נפלאה להכרת נפש האדם ולטיפול במצביו הסבוכים מחד, ולחיבורו אל המצבים הנעלים, האידיאלים והמתוקנים שלו מאידך.

בוגרי הקורסים השונים, יזכו להעצים ולשכלל את חייהם בכמה וכמה דרגות ויזכו להיות שליחים לעזור, להסיר סבל ולהציל נפשות, כאשר יטפלו בפועל בבעיות הרבות בגוף, בנפש ובתא המשפחתי הפוקדות את עמנו ואת העולם כולו.

כל אדם שלומד ומטפל בעצמו, ואח"כ עוד מטפל באחרים, מוסיף לבניין, לשכלול ולתיקון הכללי של העולם כולו, והרי שאין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר מרכז הלימודים הייחודי שלנו – 'דרכי חיים'!

רוצים לעשות שינוי בחייכם?

השאירו הודעה ונחזור אליכם